Zaproszenie do udziału w projekcie CEMS Chance dla młodzieży z pieczy zastępczej

2018-04-06 11:56:15

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem w imieniu Fundacji EY działającej na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej serdecznie zaprasza młodzież z pieczy zastępczej do wzięcia udziału z projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Najbliższa, jedenasta już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 15-18 maja 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 31 marca-13 kwietnia poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl

(formularz zgłoszeniowy: https://cemsclub.typeform.com/to/tNN9f7)

Do udziału w czternastej edycji projektu zostanie zaproszonych 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Załączniki:

  1. Plakat informacyjny CEMS Chance
  2. Ulotka CEMS Chance
Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ