Zaproszenie do udziału w projekcie CEMS Chance dla młodzieży z pieczy zastępczej 2019

2019-04-18 11:11:00

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem w imieniu Fundacji EY działającej na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej serdecznie zaprasza młodzież z pieczy zastępczej do wzięcia udziału z projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 5-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

 Najbliższa, XV już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 20 – 24 maja 2019 r. r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 13 - 27kwietnia 2019 r. poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl (formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUhcsMBikw6MzArhtemlpwci7BaHrH57k-yV6NmKe9KdBYPg/viewform?fbclid=IwAR2J0inKL-i6IwPm4QX996PpcG7gePpu2E1iArA5jRBKE982GaDY4qwG4pA)

Do udziału w czternastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników..

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kontakt z Koordynatorką edycji CEMS Chance Gabrielą Szpilą
email: gab.szpila@gmail.com

Telefon:  +48691420432

Plakat informacyjny CEMS Chance

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ