Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2018

2018-02-21 15:29:00

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem przekazuje informacje, że w dniach 19 – 25 lutego 2018 roku obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej. Uczestniczyć będą w niej także asystenci sędziów i kuratorzy zawodowi z Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem.

     Szczegółowe informacje o dyżurach asystentów i kuratorów można znaleźć na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem: http://lomza.so.gov.pl/index.php?k=9

     Policjanci wysokomazowieckiej Komendy Policji również  biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Policjanci zachęcają osoby pokrzywdzone przestępstwem do skorzystania z możliwości uzyskania informacji bądź porady.

     W ramach przedsięwzięcia, w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem przy ulicy Ludowej 13, został uruchomiony punkt konsultacyjny, w którym interesanci będą przyjmowani w godzinach 7.30 – 15.30.

     Osoby zainteresowane, zachęcamy również do uzyskania dalszego wsparcia, od podmiotów, które w 2018 roku świadczą pomoc materialną i niematerialną z Funduszu Sprawiedliwości.

Lista organizacji www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ