Szkolenie oraz spotkanie grupy wsparcia pt. „Karanie. Które kary uczą i wychowują, a które ranią, pozostawiają urazy emocjonalne. Karać, czy nie karać?” wraz ze spotkaniem opłatkowym rodzin zastępczych 2018

2018-12-17 15:41:00

         W dniu 13.12.2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, odbyło się szkolenie oraz spotkanie grupy wsparcia rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie powiatu wysokomazowieckiego. 

        Przed rozpoczęciem części szkoleniowej odbyło się spotkanie opłatkowe dla rodziców zastępczych, co było dodatkową okazją do wzajemnej integracji opiekunów zastępczych. Życzenia świąteczne wszystkim obecnym złożyli Starosta Wysokomazowiecki- Pan Bogdan Zieleński, Wicestarosta Wysokomazowiecki - Pan Leszek Gruchała, ks. Prałat Ryszard Niwiński proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem - Pani Iwona Kalinowska. Po części oficjalnej, podzielono się opłatkiem, zaśpiewano kolędy, skosztowano wigilijnych dań oraz wręczono rodzinom zastępczym drobne upominki.

        W drugiej części spotkania odbyło się szkolenie pt. „Karanie. Które kary uczą i wychowują, a które ranią, pozostawiają urazy emocjonalne. Karać, czy nie karać?” poprowadzone przez Panią Żanetę Rola-Szcześniak – psycholog Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. Po zakończonym szkoleniu odbyło się spotkanie grupy wsparcia, dzięki czemu rodzice zastępczy mogli podzielić się własnymi doświadczeniami związanymi z tematem szkolenia.

 

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie.

 

 

 

 

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ