Spotkanie podsumowujące realizację projektu „Liderzy Kooperacji” na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego i Gminy Wysokie Mazowieckie.

2018-12-17 15:35:00

        W dniu 4 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu partnerskiego „Liderzy Kooperacji” na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego i Gminy Wysokie Mazowieckie. W trakcie spotkania Pani Anna Tomulewicz w imieniu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku przedstawiła działania związane z realizacją projektu partnerskiego „Liderzy Kooperacji” przez zaangażowane podmioty, a także przyjęte założenia w kolejnym etapie projektu. Podczas spotkania przedstawiono formy zaangażowania wojewódzkich podmiotów sektorowych w realizację projektu oraz sposobów wsparcia gmin wiejskich.

        Uczestnicząc w spotkaniu swoją obecnością zaszczycili: Pan Bogdan Zieliński - Starosta Wysokomazowiecki oraz Pan Krzysztof Krajewski - Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie, którzy uroczyście wręczyli zaświadczenia i podziękowania przedstawicielom podmiotów za aktywny udział w pracach Gminno - Powiatowego Zespołu Kooperacji na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego i Gminy Wysokie Mazowieckie oraz zaangażowanie w wypracowaniu założeń Modelu Kooperacji pomiędzy instytucjami pomocy i integracji społecznej a podmiotami polityk sektorowych.

           Pracownikom instytucji: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wysokiem Mazowieckiem, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wysokiem Mazowieckiem, Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej, Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem oraz Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy „Bliżej Ciebie” - dziękujemy za udział i zaangażowanie w realizacji projektu partnerskiego „Liderzy Kooperacji”.

 

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ