Spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych

2019-12-18 09:22:00

17 grudnia w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych z powiatu wysokomazowieckiego, organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. 

Goszczące w Starostwie Powiatowym rodziny zastępcze, a także Wicestarostę Wysokomazowieckiego, Leszka Gruchałę i pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie serdecznie przywitała Dyrektor PCPR, Iwona Kalinowska. Wszystkich obecnych w świąteczny nastrój wprowadziły jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem. W tradycyjnej, ewangelicznej opowieści o narodzinach dzieciątka Jezus nie mogło zabraknąć Maryi, Józefa, aniołów, pastuszków i Trzech Mędrców, a występ dodatkowo uatrakcyjniły najpopularniejsze kolędy i pastorałki oraz starannie dobrane stroje. Dyrektor PCPR złożyła serdeczne podziękowania za występ uczniom oraz Ewie Kamińskiej i Katarzynie Matuszewskiej za przygotowanie młodych aktorów i wokalistów. 

W prawdziwie rodzinnej i przyjaznej atmosferze podzielono się opłatkiem oraz złożono życzenia zdrowych, bezpiecznych i radosnych świąt.

- Stanowicie wspaniały, zgrany zespół: wy, rodzice zastępczy i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - powiedział Wicestarosta Wysokomazowiecki, Leszek Gruchała. - Dziękuję wam wszystkim za to, że macie tyle serca i cierpliwości. My jako powiat możemy być dumni z tej współpracy. Wszystko dla dobra najmłodszych, za co z tego miejsca dziękuję. W imieniu swoim, pana Starosty, Bogdana Zielińskiego i całej Rady Powiatu Wysokomazowieckiego chcę wam życzyć dużo zdrowia, pogodnych, radosnych świąt, by ten rok, który dobiega końca zakończył się szczęśliwie, a na kolejne lata wszelkiej pomyślności, byście mogli realizować swoje marzenia, spełniać swoje pomysły, plany, a także Bożego Błogosławieństwa i wszystkiego dobrego.

Do życzeń przyłączyła się Dyrektor PCPR, Iwona Kalinowska, która wszystkim rodzinom zastępczym podziękowała za ciężką pracę, zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość w mijającym roku oraz za zapewnienie dzieciom, pozostającym w pieczy zastępczej tradycyjnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ