RELACJA ZE ŚWIĘTA DZIECKA I RODZINY 2019

2019-06-11 12:20:00

        8 czerwca 2019 r. rodziny zastępcze z terenu powiatu wysokomazowieckiego wzięły udział w Święcie Dziecka i Rodziny, organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod patronatem Starosty Wysokomazowieckiego.

        Wszystkich uczestników Święta Dziecka i Rodziny, zebranych w Gospodarstwie Agroturystycznym „Mścichowianka" w miejscowości Mścichy serdecznie powitali pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, na czele z panią dyrektor, Iwoną Kalinowską, która podkreśliła, iż dzień ten ma na celu przede wszystkim integrację oraz docenienie ciężkiej pracy, poświęcenia i trudu, jakie rodziny zastępcze z powiatu wysokomazowieckiego wkładają w wychowanie swoich podopiecznych.

        Do dyspozycji gości pozostawał plac zabaw, przejazdy bryczką oraz gry i konkursy z nagrodami. Uczestnicy bawić się mogli do muzyki zespołu „Tamers" oraz mieli okazję obejrzeć część artystyczną, przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej w Klukowie. Inscenizacja miała na celu ukazać niebezpieczeństwa związane z uzależnieniami. Podczas Święta Dziecka i Rodziny gościli także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, którzy rozmawiali z uczestnikami imprezy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie oraz udostępnili do zwiedzania samochód służbowy. Zgromadzeni goście mogli również uczestniczyć w pokazie tresury psa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

       Tegoroczne spotkanie dostarczyło wszystkim obecnym wielu powodów do uśmiechu i radości. Duże zaangażowanie dzieci i dorosłych w przebieg całej imprezy, świadczy o potrzebie organizacji tego typu przedsięwzięć w przyszłości.

       Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że wspomnienia z tego spotkania na długo pozostaną w pamięci uczestników.

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ