Podziękowanie za wieloletnią współpracę

Podziękowanie za wieloletnią współpracę

27 lutego 2024 r. dyrektor oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pożegnali odchodzącą na emeryturę - Panią  Grażynę Żygoń – specjalistę do spraw realizacji zadań w ramach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Pani Grażyna w tutejszym Centrum przepracowała 23 lata, ogólny staż pracy 40 lat. Obecnie kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy na rzecz pomocy osobom z niepełnosprawnościami. Zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę, rzetelnie wykonywane obowiązki i wielkie zaangażowanie na rzecz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Za każdy dzień spędzony razem,  za wytrwałość,  wyrozumiałość, za każdą dobrą radę, ciepłe słowo, życiową mądrość i otwarte serce, doświadczenie i profesjonalizm.

Wyrażając wdzięczność życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, życzymy wszelkiej pomyślności, zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby, spełnienia planów i marzeń odkładanych na później oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

 

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ