Dzień Pracownika Socjalnego 2019

2019-11-22 09:45:02

21 listopada 2019 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego. W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Wysokomazowiecki Pan Bogdan Zieliński,  Wicestarosta Wysokomazowiecki Pan Leszek Gruchała, Dyrektor Centrum Obsługi Jednostek Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem Pani Elżbieta Żebrowska wraz z główną księgową Panią Joanną Wyszyńską, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pani Iwona Kalinowska oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Spotkanie uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Iwona Kalinowska składając najlepsze życzenia pracownikom. Następnie głos zabrał Starosta Wysokomazowiecki Pan Bogdan Zieliński dziękując pracownikom za zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz poświecenie się osobom niepełnosprawnym i pokrzywdzonym przez los, życząc dalszego rozwoju, wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi. Do życzeń dołączyli się także pozostali zaproszeni goście.

Z rąk Starosty Wysokomazowieckiego Pana Bogdana Zielińskiego podziękowanie otrzymała Dyrektor PCPR Pani Iwona Kalinowska za zaangażowanie i włożoną pracę na rzecz instytucji. Następnie Pani Dyrektor w imieniu własnym, a także władz powiatu na czele z Panem Starostą, wręczyła wszystkim pracownikom podziękowania za rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych życząc dalszych sukcesów osobistych i zawodowych.

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ