„POLACY W DAWNEJ PRACY” W SENTYMENTALNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM DLA OSÓB W WIEKU 50+

2021-10-20 15:23:00

3 września wystartował konkurs fotograficzny dla osób w wieku 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego, które w swoich albumach posiadają zdjęcia przedstawiające ich dawne życie zawodowe. Organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl, który zaprasza do świetnej zabawy.

Do zabawy można dołączyć za pomocą formularzowa zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie przez który należy wysłać maksymalnie 3 fotografie wraz z krótkim opisem. Zgłoszenia są przyjmowane do 30.11.2021r. Później szansa na wygraną przepadnie.

Celem organizatora konkursu jest stworzenie wyjątkowej galerii zdjęć, która będzie zawierać fotografie uwieczniające różne profesje, narzędzia, maszyny itp. jednocześnie pokazując jak bardzo wszystko wokół nas się zmieniło w ciągu tak niedługiego okresu.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ można zyskać wspaniałe nagrody takie jak: telefony lub inne sprzęty RTV, kursy komputerowe (strefakursow.pl) i ciekawe upominki w postaci przydatnych gadżetów i książek.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się pod adresem:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ